To już jutro !!! :)

ZAPRASZAMY na ewangelizację na Juwenaliach, w sobotę 19 maja, w godz. 13.30 do 20.00.
ZAPRASZAMY na ewangelizację na Juwenaliach, w sobotę 19 maja, w godz. 13.30 do 20.00 Ewangelizacja na Juwenaliach jest organizowana w ramach ewangelizacji na uczelniach z ramienia Duszpasterstwa Akademickiego w Warszawie z ks. Bogdanem Bartołdem (rektorem kościoła św. Anny i głównym odpowiedzialnym za Duszpasterstwo Akademickie w Warszawie) na czele.

Modlitwa – od niej się wszelkie działanie chrześcijanina zaczyna, do niej prowadzi i na niej się opiera – chcemy więc ewangelizację przez nią powierzać Bogu, żeby rzeczywiście On sam działał. Prosimy wszystkich o modlitwę za nas i tych, do których zostaniemy posłani.

Nasz „ramowy” plan dnia:

14.30 Pokaz multimedialny

15.30 Pokaz tańca nowoczesnego

16.00 Spektakl „Pudła” w wykonaniu diakonii teatralnej wspólnoty Woda Życia

16.30 Pokaz tańca nowoczesnego

17.15 Spektakl „Pudła”

18.00 Spektakl „Świadectwo” w wykonaniu Teatru Adonai z Legionowa

19.00 Pokaz multimedialny

I trochę innych „atrakcji” dla uczestników Juwenaliów, przez które będziemy się starali dotrzeć do nich z Ewangelią Jezusa Chrystusa.

Cały (lub prawie cały) czas przy naszym namiocie będziemy mieli „dyżurnego” kapłana, który będzie pomagał wszystkim potrzebującym rozmowy i / lub sakramentu pokuty.

W trakcie ewangelizacji można wejść na stronę www.jezus.waw.pl na CZAT z księdzem !!! Czat będzie też dostępny dla uczestników Juwenaliów w naszym namiocie.

Gdzie jesteśmy?
W jednym z namiotów wioski akademickiej na Polach Mokotowskich w Warszawie, w ich części pomiędzy al. Niepodległości a ul. Waryńskiego (w okolicy Stodoły),
czyli tutaj: http://tinyurl.com/2a6v83
(tę mapę można przesuwać „łapiąc” kursorem myszki oraz oddalać i przybliżać używając pionowego paska w górnym lewym rogu) – przy zielonym klombie najprawdopodobniej
– szukajcie posługując się tą mapką: http://ecclesia.kolak.eu/juwenalia_schemat.jpg
– nasz namiot będzie stał w okolicy namiotu oznaczonego „SD” razem z kilkoma innymi.

PRZYJDŹ KONIECZNIE !!! i weź ze sobą wszystkich swoich znajomych 😉

Print your tickets