Wsparcie modlitewne KWC

Żarliwe płomienie modlitwy niczym płomienie pochodni wojska Gedeona stają się niezwykle skutecznym środkiem pokonania naszych zniewoleń, lęków i niedomagań (Sdz 7, 16-22)

Alleluja! Zapraszamy do podjęcia wezwania z czerwcowej pielgrzymki Krucjaty – dziękczynienia Bogu i proszenia Go w intencjach skrzynki modlitewnej KWC.


Żarliwe płomienie modlitwy niczym płomienie pochodni wojska Gedeona stają się niezwykle skutecznym środkiem pokonania naszych zniewoleń, lęków i niedomagań (Sdz 7, 16-22).

W modlitwie regularnej, często codziennej trwają przed Panem ludzie z różnych stron Polski i świata. Kapłani sprawują w tych intencjach Msze święte, jest też wiele osób, które ofiarowują nam modlitwę, zapalając swoje pochodnie w różnych miejscowościach.

Wszystkich członków, kandydatów i sympatyków Krucjaty zachcęcamy do włączenia się w inicjatywę modlitewną KWC -„Pochodnie Gedeona”.

Prosimy, byś przyłączył się do wspólnej modlitwy, ofiarowujac choćby jedno „Zdrowaś Mario” w intencjach Dzieła KWC. Na stronach Krucjaty znajdziesz więcej informacji o tej inicjatywie. Zapraszamy!

Diakonia KWC

Print your tickets