Najbliższe spotkanie

Podczas najbliższego naszego spotkania, w dniu 9.IV będą miały miejsce 2 niecodzienne wydarzenia:

1. Eucharystia o 18:30,
na której gromadzi się m.in. nasza wspólnota będzie Eucharystią w intencji nasze rejonu (tzn. Rejonu Północnego Ruchu Światło-Życie arch. warszawskiej). Prawdopodobnie będzie modlił się wraz z nami ks. Marcin Loretz – moderator naszego rejonu oraz obecni będą uczestnicy Ruchu z innych wspólnot naszego rejonu.

2. !!!WAŻNE!!!

Potrzebujemy CIEBIE… i Twojego świadectwa trwania w Krucjacie Wyzwolenia Człowieka.

W obecnym czasie kręcony jest w Polsce film o Krucjacie i potrzebne są świadectwa trwania w tym dziele… Nasza wspólnota jest zaproszona do włączenia się w tą inicjatywę przez to, że może właśnie Ty dasz przed kamerą (oj… nie trzeba być umalowanym i niewiadomo jak wyglądać) krótkie świadectwo. Pomyśl nad tym…

Do środy!

Print your tickets