Ewangelizacja na Juwenaliach 2009

Dobra Nowina jest ciągle dobra i nowa!:)

Kościół jest dla… niewierzących! 🙂 Jezus pragnie abyśmy dzielili się Nim – Miłością z innymi., zwłaszcza z tymi, którzy go nie znają. I daje nam konkretny czas i miejsce:

W maju podczas Juwenaliów.

Wbrew pozorom Juwenalia (i Ewangelizacja na niej) coraz bliżej!:) W poprzednim roku nasza wspólnota bardzo, (ale to bardzo!) aktywnie włączyła się w to dzieło! Jakby mogło nas zabraknąć i w tym roku? 😉 Świadectwa i echa jakie dochodzą po tamtym i poprzednich latach mówią, że warto działać i głosić Jezusa w tym czasie i miejscu. Ruszyły przygotowania…
16 maja podczas Juwenaliów

Bóg dał Nam ręce, mózgi, oczy i wszystko inne, co jest potrzebne, aby właczyć się nie tylko jako pomoc, ale też jako TWÓRCY🙂

Jak konkretnie można się włączyć?

DZIAŁY (już niedługo dostępne będą kontakty do koordynatorów poszczególnych działów, do których można (a nawet trzeba;) się zgłaszać):

WIZUALNY (kto nie boi się twórzej pracy, ma pomysły,nie musi super malować, bo ten dział odpowiada też za hasło, banery, koszulki itp.)
KONKURSY
TEATRALNY (na Wawrzyszewie ostatnio daliście czadu z pantomimami, tu Wasz talent się przyda)
MODLITWY (Już proszono nas o modlitwę w intencji Juwenaliów! Myślę, że to ważne dzieło i modlitwa za nie jeszcze jeszcze ważniejsza – sami widzieliście jej owoce w naszych OMach;)
PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH
MEDIALNY
SŁOWA (wybieranie fragmentów z Pisma Św. i rozdawanie ich)
EWANGELIZACJI BEZPOŚREDNIEJ !!!
Dla mnie najważniejszy (zaraz po modlitewnym)dział. W tamtym roku cała Szkoła Animatora przyjechała głosić Jezusa!:)A w sumie było 80 osób! Będą organizowane warsztaty kerygmatyczne 19 kwietnia o godz. 10:00
Dla osób po 2 i 3 stopniu. Zgłoszenia do mnie (patrycja.debosz(!)gmail.com)
TECHNICZNY (kto się zna na kabelkach i pilnuje żeby działało i żeby sprzęt się nie przegrzał na słońcu)
MUZYCZNY

Przygotowania polegają na spotkaniach w konkretnych zespołach (więcej informacji już wkrótce).


Każdy, kto chce uczestniczyć w tym wydarzeniu musi mieć koszulkę, abyśmy mogli się rozpoznać, bo będzie nas dużo;) Cena: 12 zł. Zgłoszenia: patrycja.debosz(!)gmail.com(koniecznie podajcie rozmiar – S, M, L, XL!) do 7.04 !!!
Jest potrzeba pomysłu na nowe hasło na koszulce, które będzie uniwersalne na kilka lat. Pomysły można zgłaszać do Bartka-gajenzbagien(!)gmail.com (jak będzie Wam się nudzić na wykładzie to można coś wymyślić;)

W tamtym roku dużym świadectwem dla innym była spora liczba duchownych. Może mamy jakichś znajomych księży, kleryków, którzy by przyjechali? Zapraszajmy!:)

PS. Jeśli ktoś nie był w tamtym roku, to tu:Ewangelizacja na Juwenaliach 2008 znajdziecie sporo zdjęć.

Kontakt do Głównego Koordynatora: michal.kondrat(!)wp.pl

Nigdy nie wiesz czy jedno słowo, jeden gest nie uratuje komuś życia… życia WIECZNEGO!

Patrycja

Print your tickets