Wielkie czuwanie modlitewne: 6-7 czerwca 2009

Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi!– w tych słowach wypowiedzianych 2 czerwca 1979 r. przez Jana Pawła II upatrujemy początku zmian, które nastąpiły: powstania „Solidarności”, upadku komunizmu i wolnych wyborów. W 30. rocznicę Mszy św. odprawionej w Warszawie pragniemy zgromadzić się, by z wiarą powtórzyć modlitwę Papieża.

On pokazał nam, że modlitwą można dokonać rzeczy niezwykłych. Dlatego spotkanie, które 6 czerwca zgromadzi członków wielu wspólnot, ruchów i wszystkich ludzi dobrej woli będzie czasem modlitwy do Ducha Świętego.
Jeśli uczynimy to z wiarą, spotkanie to może stać się doświadczeniem nowego wylania Ducha Świętego!
Nie może nas zabraknąć 6 czerwca na Placu Piłsudskiego w Warszawie! Niech to będzie także wyjątkowa okazja do zaświadczenia o Chrystusie!

Natomiast 7 czerwca to Niedziela to Dzień Dziękczynienia, podczas którego będziemy dziękować Bogu za 20-lecie odzyskania wolności Rzeczypospolitej w 1989 r., 30. rocznicę pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski, a także 10. rocznicę papieskiego przemówienia w Sejmie RP.

Mamy za co dziękować!

Na serduszkach zrobionych przez nas samych wypiszmy za co chcemy podziękować. Niech to „dziękuje” będzie również naszym świadectwem! Serca zostaną zebrane i zaniesione w procesji z darami pod ołtarz na Pl. Piłsudskiego, a w niedzielę zostaną zabrane na Pola Wilanowskie w Marszu Dziękczynienia.

Zachęcam Was bardzo do zajrzenia na stronę: www.pielgrzymka.oaza.pl

UWAGA!

– Przypominam o zapisach na pakiet pielgrzyma 🙂
jesteśmy bardzo potrzebni do służby porządkowej podczas pielgrzymki! To wielki zaszczyt podawać wodę spragnionym… Dlatego DO ROBOTY! 🙂

Proszę zgłaszajcie się pod adresem: kasiax17(!)op.pl

Print your tickets