KODA w ferie

Rekolekcje zostały odwołazne ze względu na małą liczbę chętnych. Jeśli jednak ktoś chciałby pojechać na KODA – zapraszamy z diecezją warszawsko-praską.
KODA Choszczówka 2-13 lutego 300 zł

„Przygotowując się do prowadzenia grupy uczniów Chrystusa, rozpoczynasz jedną z najbardziej fascynujących przygód życia. Nie ma niczego ważniejszego czy bardziej pasjonującego niż doprowadzenie mężczyzn i kobiet do Jezusa Chrystusa, pomaganie im w stawaniu się prawdziwymi uczniami Chrystusa, przygotowanie ich do zdobywania i szkolenia innych”.

Ks. Franciszek Blachnicki

Bycie animatorem to przede wszystkim bycie autentycznym świadkiem Chrystusa, osobą, która spotkała Pana, zachwyciła się Nim, która przyjęła Go do swego serca i która chce by i inni Go poznali. Bycie animatorem grupy wymaga jednak właściwego przygotowania. Temu właśnie służy Kurs Oazowy Dla Animatorów (KODA). Obejmuje on zarówno formację wewnętrzną jak i intelektualną (teologiczną, pedagogiczną).

Termin: 5 – 14 luty
Miejsce: Warszawa, dom we Włochach
Koszt: 300 zł (zadatek 100 zł)
Zgłoszenia: do Agnieszki Batejko – 502 281 146.

Najlepiej, uczestniczyć w nich jeszcze przed prowadzeniem małej grupy, dlatego można na nie jechać już po ONŻ 2 stopnia.

Print your tickets