Operacja "Madryt 2011" – Inauguracja


Przygotowania do operacji „Madryt 2011” już za chwilę ruszą pełną parą!!! 🙂

Ogarniajmy to dzieło MODLITWĄ – bo bez niej ani rusz!
a gratisowo 😉 zapraszamy na spotkanie inauguracyjne owe przygotowania6.02.2010 (sobota) w godz. 10-18 w kościele św. Jakuba przy pl. Narutowicza

szczegóły – w czytaj więcej
info z www.warszawa.oaza.pl

Ruszają przygotowania Ruchu Światło-Życie do najbliższych Światowych Dni Młodzieży. Przed nami półtora roku intensywnej modlitwy oraz równie intensywnych przygotowań duchowych i merytorycznych. Wszystkich oazowiczów, którzy chcieliby się włączyć w Operację „Madryt 2011” zapraszamy na spotkanie 06.02.2010 do św. Jakuba przy Placu Narutowicza.

Papież Jan Paweł II, który jeszcze jako Karol Wojtyła nieraz spotykał się z Ruchem Światło-Życie na oazowych Dniach Wspólnoty, zapragnął przenieść to wyniesione z Polski doświadczenie radości i wspólnoty na grunt całego Kościoła. Tak zrodziły się Światowe Dni Młodzieży. A w momencie, gdy inicjatywę tę podjął Benedykt XVI, stało się jasne, że ŚDM nie są tylko dziełem jednego papieża, ale że stają się drogą Kościoła.

Dlatego nas, Ruchu Światło-Życie, nie może tam zabraknąć!

Najbliższe Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Madrycie w 2011 roku. Chcemy jako Ruch pojechać tam, aby podzielić się naszym oazowym doświadczeniem wiary, dać radosne świadectwo młodego chrześcijanina i ożywić Kościół hiszpański, który bardzo tego potrzebuje. Czeka nas półtora roku modlitwy, formacji i przygotowań do ewangelizacji, we wrześniu 2010 roku chcemy pojechać do Hiszpanii na oazę trzeciego stopnia, aby poznać tamtejszy Kościół i zawiązać wspólnotę oazowiczów, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za ŚDM.

Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w Operację „Madryt 2011” zapraszamy na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się 06.02.2010 (sobota) w godz. 10-18 przy kościele św. Jakuba na Placu Narutowicza. Zgłaszać można się do środy, 03.02., do Iwony Makowieckiej (iwonamak@vp.pl). Warto wziąć ze sobą kilka złotych na posiłek 🙂 Jeśli mielibyście problemy z dotarciem na dziesiątą, potrzebowali, żeby was przenocować, lub chcielibyście się włączyć w Operację, ale termin spotkania wybitnie wam nie pasuje, napiszcie to w mailu.

Print your tickets