Oaza Modlitwy

Któż z nas nie lubi się modlić?

Już niedługo (bo dokładnie 5 – 7.03.br.) nadarzy się znakomita ku temu okazja! Wtedy po raz kolejny organizowana jest Oaza Modlitwy naszej wspólnoty w Choszczówce. Tym razem będziemy się pochylać nad tematem „Miłosierdzie”. Wszelkie szczegółowe informacje będą się sukcesywnie pojawiać na stronie, ale już dziś proponujemy modlitewny maraton w intencji OMu – przede wszystkim módlmy się, aby był to święty czas nawrócenia dla każdego z nas.

Polecamy również w ramach przygotowania bliższego:
lekturę encykliki Jana Pawła II Dives in Misericordia
http://adonai.pl/jp2/pliki/dim.pdf

oraz oczywiście Dzienniczek św. siostry Faustyny
http://www.faustyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=57

Zachęcamy również do wysłuchania jeszcze raz (albo po raz pierwszy) konferencji x Darka o modlitwie wstawienniczej z zeszłego roku (konferencja jest dostępna po zalogowaniu się w zakładce „konferencje)

Ruszyły ZAPISY-> u Agnieszki – florist1(!)wp.pl
Któż z nas nie lubi się modlić?

Już niedługo (bo dokładnie 5 – 7.03.br.) nadarzy się znakomita ku temu okazja! Wtedy po raz kolejny organizowana jest Oaza Modlitwy naszej wspólnoty w Choszczówce. Tym razem będziemy się pochylać nad tematem „Miłosierdzie”. Wszelkie szczegółowe informacje będą się sukcesywnie pojawiać na stronie, ale już dziś proponujemy modlitewny maraton w intencji OMu – przede wszystkim módlmy się, aby był to święty czas nawrócenia dla każdego z nas.

Polecamy również w ramach przygotowania bliższego:
lekturę encykliki Jana Pawła II Dives in Misericordia
http://adonai.pl/jp2/pliki/dim.pdf

oraz oczywiście Dzienniczek św. siostry Faustyny
http://www.faustyna.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=57

Zachęcamy również do wysłuchania jeszcze raz (albo po raz pierwszy) konferencji x Darka o modlitwie wstawienniczej z zeszłego roku (konferencja jest dostępna po zalogowaniu się w zakładce „konferencje)

Na OM zabieramy:
-Pismo Święte
-śpiwór
-obuwie zmienne, innymi słowy – kapciuszki
-ciepłe ubrania
-notatnik i coś do pisania
-otwarte serce!
-siebie w stanie łaski uświęcającej!!

Zapisy u Agnieszki Popczyk – florist1@wp.pl

Plan OMu Miłosierdzie bez granic

Piątek 05.03

17.10 Zbiórka na dworcu Warszawa Gdańska
17.22 Odjazd
18.15 Kolacja
19.00 Zawiązanie wspólnoty + wprowadzenie w temat OMu
19.45 Droga Krzyżowa
20.15 Przygotowanie do Eucharystii + Apetyt na…
20.30 Msza św.
SILENTIUM SACRUM

Sobota 06.03

7.50 Przygotowanie (do) jutrzni
8.00 Jutrznia
8.30 Śniadanie
9.15 Konferencja ks. Piotra
10.15 Spotkania w grupach
11.40 Kawa czy…
12.10 Przygotowanie do Eucharystii + Apetyt na…
12.30 Msza św.
13.45 Obiad
Czas na spacer, poobiednią drzemkę, rozmowy, sakrament pokuty i pojednania oraz oczywiście Namiot Spotkania
16.10 Koronka do Bożego Miłosierdzia
16.30 Warsztaty Diak. Wyzwolenia
18.30 Kolacja
19.30 Modlitwa wieczorna (wstawiennicza)
SILENTIUM SACRUM

Niedziela 07.03

7.50 Przygotowanie do Eucharystii z jutrznią
8.10 Msza św.
9.30 Śniadanie
10.15 Godzina świadectw
11.30 Sprzątanie
12.43 Odjazd z dworca Choszczówka

Print your tickets