Dębno 2010 – Kieleckie hece!

Kochani! P O T R Z E B A W A S Z E J P O M O C Y ! ! !

Jest kolejna okazja! Znów Imię Pana naszego JEZUSA może być przez nas głoszone!!! Alleluja!
Nasza wspólnota z została poproszona o pomoc w poprowadzeniu Warsztatów Ewangelizacyjnych w ramach Dnia Wspólnoty Animatorów w diecezji kieleckiej!

Kochani, już następny weekend, 28 – 30 maja bierzemy azymut na DĘBNO!

Do posługi potrzeba jeszcze pięciu (5, V, five, funf, cinq) chętnych osób, które wybrałyby się w tym czasie właśnie do Dębna by pomóc przy prowadzeniu owych warsztatów! Żeby to zrobić wystarczy być CHĘTNĄ OSOBĄ!

Każdy z Was ma jakiś niesamowity talent, którym może się podzielić, szczególnie też potrzebna jest osoba grająca na gitarze! Ale każdy z Was, Wasza obecność, modlitwa i posługa jest NIEZBĘDNA! Zapraszam Was do pomocy!!!

Szczegóły dotyczące tego, na czym zadanie by miało polegać —> można uzyskać pisząc na maila azecia@wp.pl:)

Z modlitwą

Agniesia
Kochani! P O T R Z E B A W A S Z E J P O M O C Y ! ! !

Jest kolejna okazja! Znów Imię Pana naszego JEZUSA może być przez nas głoszone!!! Alleluja!
Nasza wspólnota z została poproszona o pomoc w poprowadzeniu Warsztatów Ewangelizacyjnych w ramach Dnia Wspólnoty Animatorów w diecezji kieleckiej!

Kochani, już następny weekend, 28 – 30 maja bierzemy azymut na DĘBNO!

Do posługi potrzeba jeszcze pięciu (5, V, five, funf, cinq) chętnych osób, które wybrałyby się w tym czasie właśnie do Dębna by pomóc przy prowadzeniu owych warsztatów! Żeby to zrobić wystarczy być CHĘTNĄ OSOBĄ!

Każdy z Was ma jakiś niesamowity talent, którym może się podzielić, szczególnie też potrzebna jest osoba grająca na gitarze! Ale każdy z Was, Wasza obecność, modlitwa i posługa jest NIEZBĘDNA! Zapraszam Was do pomocy!!!

Szczegóły dotyczące tego, na czym zadanie by miało polegać —> można uzyskać pisząc na maila azecia@wp.pl:)

Z modlitwą

Agniesia

Print your tickets