Kongres Ewangelizacyjny

Zapraszamy Was na Kongres Ewangelizacyjny „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”.
Kongres ten – choć samo słowo 'kongres’ może sugerować, że jest to spotkanie dla 'elity’ – to tak nie jest! Zaproszenie skierowane jest do każdego kto chce wołać o Ducha Św., który posyła nas do ewangelizacji!

Goście specjalni: o.Antonello Cadeddu i o.Enrique Porcu
Miejsce: Sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży; Parafia NMP Królowej Wyznawców Warszawa-Siekierki; 00-704 Wraszawa; ul. Gwintowa 3
Termin: sobota (12.06.2010r.) – niedziela (13.06.2010 r.)
Koszt: (bez noclegu) – 50 zł
Zgłoszenia: e-mail: cde@oaza.pl

UWAGA!
potrzebna każda ilość nas do pomocy przy obsłudze kongresu (recepcja, służba ładu itd..)
jeśli możesz pomóc – napisz na pluta_anna@wp.pl

info z www.warszawa.oaza.pl

Każdy z nas potrzebuje czasu powstania, czasu przebudzenia. Modliliśmy się o ten czas i Pan nas wysłuchuje. Kraj nasz po ostatnich wydarzeniach potrzebuje zakorzenienia w Panu, chcemy pomagać ludziom w poszukiwaniu jedynej prawdy w Chrystusie. Chcemy zaprosić wszystkie środowiska ewangelizacyjne aby zgromadziły się w tym miejscu i prosiły o nowy zapał, o nowe namaszczenie do głoszenia z mocą wiecznego życia w radości. Prosimy o modlitwę za to wydarzenie abyśmy formowali ewangelizatorów gotowych by pełnić wolę Bożą.

Bardzo serdecznie zapraszam do wielkiego wydarzenia, Kongresu Ewangelizacyjnego „Otwórzcie drzwi Chrystusowi”, który odbędzie się 12 czerwca w Warszawie. Zaproszenie to kierujemy do wspólnot ewangelizacyjnych, diakonii ewangelizacji i kapłanów.
Zamknięte spotkanie kongresowe w sobotę 12.06.2010r. W niedzielę otwarte spotkanie dla chętnych z Warszawy i okolic połączone z eucharystią o uzdrowienie fizyczne i duchowe. Nie gwarantujemy noclegów dla uczestników sobotniego spotkania (chętnych na spotkanie niedzielne prosimy o indywidualne załatwianie noclegów). Informacje szczegółowe dostarczymy pocztą e-mail po zgłoszeniu uczestnictwa.

Ola Leszek

Print your tickets