Ewangelizacja podczas Juwenaliów

Alleluja! Jezus żyje!
Chciałabym się z Wami podzielić moim doświadczeniem miłości Boga na ewangelizacji podczas Juwenaliów warszawskich – 15 maja 2010 roku.
Dzięki łasce Pana Boga, mogłam iść i mówić ludziom o Jego ogromnej miłości. Nie wiedziałam jak to wszystko wyjdzie, z jakimi ludźmi będę rozmawiać ale zawierzyłam to wszystko Panu w modlitwie uwielbienia i zaczęło się 🙂
Początkowo trudno było wyjść i zaczepić kogokolwiek – ale się udało. Kilkanaście osób usłyszało ode mnie o tym że Bóg jest i że kocha 🙂 Czasami było trudno, ciężko się przełamać w stosunku do nieznanych osób i mówić o rzeczach z własnego życia ale Duch Święty nie pozwalał się zatrzymać. Wiele serc przeżywa trudne chwile, świadectwa ludzi były poruszające. Można było płakać albo powiedzieć, że w tym wszystkim jest Bóg, który nigdy nie opuszcza człowieka. Dla mnie był to czas przede wszystkim nawracania mnie samej i doświadczania Bożej obecności wokół mnie.
Chwała Panu w tym czasie, w tych napotkanych pięknych ludziach. W dziełach i cudach, które zdziałał we mnie w tym czasie bądź uwielbiony Panie!
Agnieszka

Print your tickets