Jemu zależy na mnie

Pan jest wielki! Po raz kolejny okazał mi swą potęgę i moc. Pozwolił mi doświadczyć Jego miłości. Tego jak bardzo jestem dla Niego ważna i jak On, każdego dnia, walczy o mnie i trzyma mnie za rękę, nie pozwalając odejść. To Pan przemienia moje życie. To Pan daje nam łaski, których nawet nie zauważamy, to On nas przez cały czas prowadzi nawet jeśli tego nie czujemy ani nie doświadczamy.

On tak cudownie sprawił, że po roku zmagania się z sobą, swoją wiarą i niewiarą mogłam wrócić i znów Go wielbić. To On postawił na mej drodze tylu ludzi, dzięki którym nadal jestem blisko Niego. To On dał mi wspólnotę, gdzie przemienia moje życie i gdzie zdobywam odwagę i siły do życia. To Pan tak wspaniale zaplanował moje życie. Szanuje moją wolność i jednocześnie trzyma mnie mocno w swoich ramionach.

Niech Bóg będzie uwielbiony teraz i na wieki! On który nas prowadzi, On który nas tak mocno ukochał, On który walczy o każdego i chcę mieć blisko siebie, On który nie pozwala nam odejść On który zmienił moje życie, uzdrowił je i zrobił dla mnie wszystko i przez cały czas robi, bo kocha.

Paulina

Print your tickets