Wyjdź z siebie na Adwent!

Już niebawem oficjalny początek czasu radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Tak jak dziś wspominaliśmy, nasza wspólnota chce pomóc w dobrym przeżyciu tego czasu nie tylko dla Nas samych, ale i dla tych, którzy od przyszłego tygodnia będą odwiedzać świętą Annę podczas mszy roratnich.


1. Chcemy po Mszy rozdawać karteczki z krótkimi zdaniami pozwalającymi dostrzec Bożą obecność w codzienności, np. „W zatłoczonym autobusie uciesz się, że Bóg nie uczynił Cię samotnym”.

2. Dla ludzi zostających na śniadaniu chcemy przygotować kartki z propozycją dobrego uczynku, np. „Uśmiechnij się do kolegi na zajęciach”. „Ustąp miejsca w autobusie” itp. Z dnia na dzień skala trudności będzie powolutku rosła.

Prosimy WAS o pomoc w rozdawaniu i wymyślaniu tych haseł 🙂

Propozycje wysyłajcie do Magdy Ch. – diakonia modlitwy, lub Magdy M. – diakonia ewangelizacji. PILNE!!!

Do rozdawania wystarczy przyjść do św. Anny na roraty (7:00) lub około 7:20 do zakrystii, wziąć przygotowane wcześniej karteczki i wręczać je ludziom przy wyjściu z kościoła. Potrzeba osób na cały okres adwentu, na razie najpilniejsza jest środa i piątek (5 i 7 grudnia). Zgłoszenia przyjmują te same osoby.

Print your tickets