Święto Dziękczynienia

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnym Święcie Dziękczynienia, które będzie miało miejsce w niedzielę 2 czerwca 2013.

Obchody rozpoczną się procesją dziękczynną z relikwiami św. Andrzeja Boboli od Placu Piłsudskiego do Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Szczególnie zapraszamy do włączenia się w procesję z relikwiami. Cały Ruch Światło-Życie odpowiedzialny jest za 6-ty odcinek tej procesji tj. ul. Sobieskiego od Doliny Służewieckiej do kościoła pw. A. M. Zaccarii (ul. Sobieskiego 15). Spotykamy się o godz. 10.00 przy ul. Sobieskiego (róg Sikorskiego, przy Auto-Pol Service). Znakiem rozpoznawczym powinny być flagi Ruchu + DK (biało-niebieskie i niebiesko-białe).

ks. Paweł Witkowski, ks. Andrzej Pawlak oraz Beata i Jarosław Bernatowicz

Szczegóły:  http://www.warszawa.oaza.pl/uploads/tinymce/Wszyscy/wito_Dzikczynienia_2013.pdf


Po procesji, na placu przed świątynią zostanie odprawiona Msza św. z uroczystym Aktem Zawierzenia i Dziękczynienia.
Po niej będzie czas i dla starszych – otwarcie Panteonu Wielkich Polaków, i dla młodszych – otwarcie Miasteczka dla Dzieci. Będzie można również bawić się przy muzyce różnych artystów i zespołów. Nie zabraknie też wypuszczania baloników „Dziękuję” i iluminacji świątyni. Program uroczystości jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny.
Gorąco zachęcamy do miłego spędzenia czasu w świątecznej, rodzinnej atmosferze, a także do licznego udziału w procesji.

Print your tickets