Świętowanie Niedzieli

Już w niedzielę 15.03.2015 nasze wspólnotowe świętowanie niedzieli! Rezerwujcie sobie czas :). Jest to nie tylko możliwość integracji z nowymi osobami w św. Annie, ale też okazja do spotkania ludzi, którzy na co dzień nie pojawiają się już we wspólnocie, a odcisnęły w niej przecież trwały ślad (do Was, kochani, szczególne skierowane jest szczególne zaproszenie – tęsknimy za Wami i jesteśmy ciekawi, co u Was słychać! 🙂 )

Spotkanie planowane jest pod hasłem planszówek, gier i zabaw towarzyszkich, teleturnieju o Ruchu Światło-Życie i o naszej wspólnocie (posty vs akademicy)

Rozpoczynamy Mszą św. w kościele o godz. 12:00. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w posługi podczas niej (kliknij tutaj, aby wyświetlić grafik posług na Mszy św.). Później zgromadzimy się w krużgankach, po czym całą grupą pójdziemy do jednej z salek (najprawdopodobniej na wieży) wspólnie świętować. Pamiętajcie, by każdy z nas przyniósł coś do chrupania, picia, przekąszenia. Sprawy żywieniowe koordynuje Bogusia Proczka (kliknij tu, aby wysłać jej maila). Warto, by mniej więcej orientacyjnie zgłaszać i deklarować do Bogusi, kto co przyniesie  – zadba ona o to, by nie doszło do takiej sytuacji, że będzie 10 paczek paluszków a ani jednego soku.

Jeżeli ktoś się na terenie duszpasterstwa zgubi lub nieco spóźni i nie będzie w stanie nas zlokalizować, zachęcamy do skorzystania z naszej małej infolinii – pod numerem tel.

555 065 075

Czekamy też na sugestie i pomysły, jak sami chcielibyście spędzić ten dzień. Przekazać je możecie do swoich animatorów lub bezpośrednio do odpowiedzialnej za przygotowanie świętowania Doroty Kwapisz – kliknij tu, aby wysłać jej maila.

Print your tickets