W drogę!

Kochani!

W najbliższym czasie czekają nas trzy wyjazdowe inicjatywy:

1) W najbliższą niedzielę, 6.09 w Niepokalanowie odbędzie się Powakacyjny Dzień Wspólnoty, w którym wezmą udział wszystkie wspólnoty związane z Ruchem Światło-Życie (w którym się formujemy) z naszego rejonu. Jest to zatem doskonała okazja, by poznać nowe osoby, pointegrować się, ale też przeżyć wspólnie modlitewny dzień skupienia.

Do Niepokalanowa udamy się wspólnie. Pociąg (KM3) odjeżdża o 12:04. Zbiórka 11:45 na peronie dworca Warszawa-Śródmieście.

2) Padła oddolna inicjatywa wyjazdu jednodniowego do Częstochowy. Proponowany termin to sobota, 26.09. Dojazd: polski bus/pociąg/samochód (jedziemy wspólnie, ale każdy na własną rękę kupuje bilet)
Dajcie proszę znać do końca tygodnia (06.09), kto z Was chce się wybrać. Jeśli uzbierze się kilka osób, potwierdzę, że można kupować bilety i na jaki autobus.1350763968-czestochowa-jasna-gora-klasztor-kk

3) Oaza modlitwy – w Kaniach pod Warszawą w terminie 16-18.10 odbędą się pierwsze weekendowe rekolekcje dla grupy postakademików. Będzie też oczywiście trochę czasu na integrację :). Wyjazd ma charakter otwarty, możecie na niego zaprosić również nowe osoby.

Koszt za całość 100 PLN. Cena obejmuje również wyżywienie – nie musimy gotować sami, tak jak to zazwyczaj miało miejsce na wcześniejszych wyjazdach, więc tym razem niestety nie będzie nam dane rozkoszować się kuchnią Eli :(.

Temat ustalimy we wrześniu. Póki co chcielibyśmy jednak rozeznać, kto się wybiera, abyśmy wiedzieli, jak wiele miejsc noclegowych mamy zarezerwować. Informację zgłaszajcie do animatorów lub do mnie.

Print your tickets