Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych ludzi z całej Polski. Należymy do wspólnoty Ruchu Światło-Życie, działającej przy kościele akademickim św. Anny w Warszawie. Mamy różne charaktery, upodobania, talenty. Łączy nas jedno pragnienie, aby JEZUS był naszym Panem i Zbawicielem. Chcemy uczyć się od siebie nawzajem, jak wzrastać w Jego Miłości.

Cieszymy się wspólnie z darów, jakie Pan zsyła i zdumiewamy się cudami, które działa w życiu każdego z nas. Natomiast gdy jest ciężko i przychodzą chwile zwątpienia, nawzajem się umacniamy i pomagamy sobie w trudnych momentach naszego życia...

Spotykamy się co tydzień na spotkaniach formacyjnych - grupa akademicka (studenci) w środy, natomiast grupa dorosłych w poniedziałki. Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:30, po której gromadzimy się w krużgankach, skąd przechodzimy na miejsce naszych spotkań.

Więcej o nas...

Rozpoczęcie roku formacyjnego

Nowy rok akademicki – czas start! Tym samym, przez świętoAnnowe progi znów przekroczy mnóstwo poszukujących Boga i wspólnoty studentów. Zapraszamy właśnie Ciebie na inaugurację roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie działającego w naszym Duszpasterstwie.

Pierwsze spotkanie grupy akademickiej (studentów): środa, 5.10. 18:30.

Pierwsze spotkanie grupy postakademickiej (osób po studiach): 3.10. 18:30.

Rozpoczynamy Eucharystią o godz. 18:30. Po jej zakończeniu dalsza część spotkań odbywać się będzie w kawiarence DA – wejście drzwiami naprzeciwko zakrystii.

  • Rozpoczęcie roku formacyjnego

    Pierwsze spotkanie grupy postakademickiej (osób po studiach) rozpocznie się w poniedziałek, 3.10. Mszą św. o godz. 18:30. Po Eucharystii dalsza część spotkania odbędzie się będzie w kawiarence DA – wejście drzwiami naprzeciwko zakrystii.

  • Rozpoczęcie roku u Studentów

    Nowy rok akademicki – czas start! Tym samym, przez świętoAnnowe progi znów przekroczy mnóstwo poszukujących Boga i wspólnoty studentów. Zapraszamy właśnie Ciebie na inaugurację roku formacyjnego Ruchu Światło-Życie (inaczej Oazy), działającego w naszym Duszpasterstwie.  Ruch Światło-Życie to ruch odnowy Kościoła, który zrzesza wiele osób różnego wieku i stanu duchowego. Możemy w nim odkrywać

  • IV Edycja Kawiarenki z Misją

    W niedzielę 5 czerwca w naszym Duszpasterstwie odbyła się kolejna już edycja Kawiarenki z Misją, współorganizowanej przez naszą wspólnotę. Odwiedzenie naszej świętoAnnowej kawiarenki gwarantowało skosztowanie pysznej kawy, herbaty czy ciasta. Dodatkowo, można było wysposażyć się w misyjny gadżet w czasie trwającego kiermaszu. Po Mszy o 19.00 mogliśmy wysłuchać z pierwszej