Zakończenie roku formacyjnego wspólnoty dorosłych

Rok formacyjny powolutku dobiega końca.
Zapraszamy serdecznie w najbliższy poniedziałek, 27 czerwca, na Mszę Świętą oraz agapę podsumowującą miniony rok formacyjny.
Rozpoczynamy kręgiem liturgicznym o godz. 18:20 w krużgankach Kościoła św. Anny.
Następnie o godz. 19:00 Eucharystia. I tu mała zmiana odnośnie miejsca. Rozpoczął się remont kaplicy Res Sacra Miser (w której mieliśmy nasze poniedziałkowe spotkania), więc spotkamy się w DOLNYM KOŚCIELE. Aby do niego trafić, należy wejść na dziedziniec (foto 1), a następnie udać się w miejsce oznaczone na (foto 2) i zejść schodami na dół.

wejscie_na_dziedziniec
wejscie_do_dk

Po Eucharystii spotkamy się (w zależności od pogody) w którejś z salek lub świętoannowym ogrodzie na krótkiej agapie – czyli wspólnym świętowaniu przy różnorakich smakołykach (do których to dostarczenia jesteśmy wszyscy zaproszeni 🙂 ).

Gdyby nie można było nas znaleźć, pomocą może służyć nasza oazowa infolinia (+48.223987989) lub bezpośrednio animatorzy grup formacyjnych.

 

Zakończenie roku formacyjnego nie oznacza, że na okres wakacyjny zasypiamy. W każdy poniedziałek spotykać się będziemy, troszkę bardziej nieformalnie, uczestnicząc w Eucharystii o 18:30, a następnie wspólnie spędzając czas (na sposobów wiele). Więcej informacji o tych spotkaniach znaleźć będzie można na Facebooku i kalendarzu na naszej stronie www: http://kalendarz.oazaswanna.pl/kalendarz/pa/

Print your tickets