Adwent w Świętej Annie

Przed nami okres adwentu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do udziału w RORATACH – od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 w kościele św. Anny. Po nich zachęcamy do przejścia do krużganków na wspólne śniadanie.

W pierwszym tygodniu (28.11 – 02.12) jesteśmy całą wspólnotą zaproszeni do pomocy w ich przygotowywaniu – przed Mszą (ok. 6:40) rozstawienie stołów i śniadaniowych produktów, na koniec – o posprzątanie salek. Poniżej link do szczegółowego grafiku, do którego można się dopisać:

GRAFIK PRZYGOTOWYWANIA ŚNIADAŃ

Oprócz przygotowywania śniadań w pięknym czasie możemy posługiwać podczas rozdawania przygotowanych karteczek ze Słowem Bożym po Mszy św. roratniej. Każdy, kto ma ochotę pomóc może wpisać się wcześniej w grafik (link poniżej). Wystarczy chęć, a dodatkowo można podarować drugiej osobie uśmiech 🙂

GRAFIK ROZDAWANIA SŁOWA BOŻEGO

Wzorem roku poprzedniego będziemy także w ramach akcji „Światełko Ewangelizacji” sprzedawać świeczki, aby nasz kościół był jak najpiękniej rozświetlony podczas rorat. Zebrane pieniądze przeznaczymy na cele wspólnotowe. Potrzeba osób które by sprzedawały świeczki przed mszą o 7 rano.

GRAFIK SPRZEDAŻY ŚWIECZEK PRZED RORATAMI

Print your tickets